Këngëtarja ndërron stilin e flokëve

Këngëtarja ndërron stilin e flokëve

Që nga fillimi i vitit 2019 patët mundësinë të shihni më shumë se 10 stile të ndryshme të flokëve te Dafina Zeqiri.

Këngëtarja e njohur madje bëri edhe ndryshimin më drastik të flokëve, duke u bërë pothuajse krejtësisht tullace.

Këto ndryshime, Dafina zakonisht i bëri për realizimin e ndonjë videoklipi, shkruan rtv21.tv

30 vjeçarja për ndryshimet e saj në flokë pranon komente të shumta nga ndejkësit në rrjetet socile. Dafina së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, të cilin e ka publikuar në Instagram.

Në imazhet e reja, Dafina shfaqet me balluke dhe flokë të gjata.

Ndryshe, “Kapma Dorën” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri. Kënga në bashkëpunim me Lurron ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media