Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri konfirmoi ribashkimin me DJ Geek. Dafina është ajo e cila në rrjetet sociale publikoi dy fotografi me DJ Geek, në njërën prej të cilëve shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Në këto imazhe Dafina pranoi komente të shumta nga fansat duke i uruar për ribashikim me Dj Geek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

 Ndryshe, “Mos shko” është projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit, në bashkëpunim me Yll Limanin. Projekti është publikuar më 26 dhjetor dhe deri tani në Youtube ka mbi 3 milionë klikime./21Media