Diçka e re nga Dafina Zeqiri

Diçka e re nga Dafina Zeqiri

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri duket se është duke punuar për një projekt të ri, i cili do jetë në bashkëpunim me reperin nga Italia, Sfera Ebbasta, emri i vërtetë i të cilit është Gionata Boschetti.

Dafina në Instagram ka publikuar disa fotografi ku shfaqet afër artistit italian me ç’rast ka konfirmuar edhe bashkëpunimin e tyre, që duket se do të publikohet në 2020, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

2 0 2 0 ☀️ @sferaebbasta they not rdy…………

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Një fotografi të përbashkët e ka publikuar në InstaStory edhe Ebbasta, i cili e ka etiketuar Dafinen dhe ka shkruar se bashkëpunimi i tyre do jetë hit.

“Ring Ring”, “Bye Bye”, “Lule Lule”, “Reina”, “Desole por favor”, “ALO”, “A e man n’men” janë disa prej projekteve të Dafinës që i solli gjatë këtij viti, të cilat u pëlqyen majft shumë nga publiku. /21Media