Dafina vë në pah format trupore

Dafina vë në pah format trupore

Për të qenë sa më afër fansave, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive dhe videove nga puna dhe përditshmëria e saj.

Me fotografitë e fundit që ka publikuar në Instagram, Dafina ka rrëmbyer vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja ka treguar linjat trupore në bikini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, këngëtarja vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Dafina po shijon suksesin e këngës “Lule, lule”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Lumi B. Kënga ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media