Dafina preferon ushqime vegjetariane

Dafina preferon ushqime vegjetariane

Me talentin e saj në muzikë dhe stilin e veçantë, këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë për vete shumë adhurues. Ajo pëlqehet edhe për faktin se nuk është e rezervuar për publikun, andaj shpesh herë edhe ka qenë temë thashethemeve apo titujve rozë.

Dafina nuk përton që aftësitë në kuzhinë t’i prezantojë edhe para mbi 700 mijë ndjekësve në Instagram, shkruan rtv21.tv

Një ushqim vegjetarian ishte receta që Dafina kishte përzgjedhur si meny të ditës./21Media