Treshja e njohur e estradës, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, dhe Lumi B kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri, i cili titullohet  “Aman” dhe pritet të publikohet me 1 korrik.

Dafina është ajo e cila kohë pas kohe po publikon fotografi të ndryshme nga videoklipi i këtij bashkëpunimi.

Këngëtarja ashtu si çdo herë që i befason të gjithë me pamjen e saj, edhe në këtë videoklip vjen me një stil ndryshe, unike dhe tërheqëse.

“Me tona tmirat je, me ty jam edhe kur je keq…. #AMAN”, ka shkruar Dafina poshtë fotografiës së publikuar në Instagram. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

Me tona tmirat je, me ty jam edhe kur je keq…. #AMAN

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on