Këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi-Dani publikoi projektin e radhës.

“Dy zemra” titullohet kënga e re e Danit e publikuar dje, të cilën këngëtari e lansoi me videoklip.

Tekstin e këngës “Dy zemra” e ka shkruar Valerina Macula, ndërsa, për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Afrim Macula.

Ndërkohë, klipi është realizuar nga Labia./21Media