Ka mbetur më pak se një orë nga fillimi i ndeshjes së Kombëtares së Kosovës me Greqinë dhe tashmë lojtarët janë futur në fushë.

Kjo ndeshje është e vlefshëm për xhiron e dytë të fazës së grupeve, të edicionit të ri në Ligën e Kombeve.

Për këtë ndeshje tashmë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare, duke pasur parasysh që në këtë ndeshje mungojnë disa prej futbollistëve në Kombëtaren e Kosovës. /21Media