Daris vjen me "Ça ki"

Daris vjen me “Ça ki”

Reperi tashmë i njohur Daris sot ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Ça ki”.

Kënga vjen me tekst të vet Daris dhe tematika është për dashuri.

“Ça ki” nuk është e vizualizuar me videoklip por është e publikuar në Youtube përcjellë me tekstin e këngës.

Pritet të shihet se a do ta ketë kjo këngë suksesin e hitit të Daris “ A thu”, këngë më të cilin reperi u bë i njohur./21Media