Ana me këngë të re

Ana me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi ka publikuar projektin e saj të ri, shkruan rtv21.tv

“Dashni” titullohet kënga e re të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga është një baladë e zhanrit R&B dhe është realizuar në studion e Massive Production, kurs,e për tekstin e këngës është kujdesur Chulo.

Kujtojmë se projekti i saj paraprak i artistes është ”Ami lekt” i publikuar në muajin shtator./21Media