Artistja koreane “Puuung” ka realizuar disa ilustrime me të vërtetë të ëmbla, që ngrohin zemrën, të cilat sjellin detaje të thjeshta, por shumë të rëndësishme se si ne shprehim dashuri për partnerët tanë në jetën tonë të përditshme.

Dashuria është në gjërat e vogla – dhe kur i hodhëm një vështrim këtyre vizatimeve, edhe një herë u bindëm për këtë./21Media