Festë në familjen e deputetit

Festë në familjen e deputetit

Njëra prej grave më të komentuar të politikanëve, Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen e 32-të.

Me këtë rast bashkëshorti i saj, deputeti i AAK-së Daut Haradinajt ka uruar atë me fjalët më të mira, shkruan rtv21.tv

Dauti për t’i shprehur urimet më të mira për guran e tij ka shfrytëzuyar rrjetin social Facebook, në të cilin ka publikuar disa fotografi të bukura bashkë me Lolen dhe dy fëmijët e tyre.

Ishim, jemi dhe do vazhdojmë bashkë. Urime ditëlindjen“, ka shkruar Dauti në Facebook.

Kujtojmë se,  Lola dhe Dauti dashurinë e tyre me martesë, e kanë kurorëzuar në vitin 2006. /21Media