Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj, sot ka njoftuar se është shëruar nga Covid-19.

“Të nderuar miq, e kam bërë testin disa herë të fundit, dhe më ka rezultuar që kam kaluar virusin COVID-19”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Gjithashtu Haradinaj iu ka uruar shëndet të gjithëve./21Media 

Të nderuar miq, e kam bërë testin disa herë të fundit, dhe më ka rezultuar që kam kaluar virusin COVID-19. Të gjithë atyre që po përballen me këtë pandemi ju uroj shëndet.

Posted by Daut Haradinaj on Tuesday, October 6, 2020