David Beckham ka ndarë një foto të ëmbël  të vajzës Harper në një  darke me nënën dhe babanë e saj.

Harper, e cila kohët e fundit është bërë nëntë vjeç, ka vënë vathë Daisy dhe  shihet duke buzëqeshur për kamerën në foton e lezetshme, e cila është bërë në  një restorant.

Shumë nga miqtë e famshëm të familjes kanë komentuar në foto, me Tom Brady duke shkruar “The best !!!!” dhe duke shtuar dy emojis të zemrës, përcjell portali rtv21.tv

Beckhams kohët e fundit u kthyen në Mbretërinë e Bashkuar pasi shijuan një festë luksoze në Itali.

David, 45 vjeç dhe gruaja e tij Victoria ishin parë në Puglia me katër fëmijët e tyre; Harper dhe vëllezërit e saj më të vjetër, Brooklyn, Cruz dhe Romeo.

Pushimi erdhi pasi Brooklyn, 21 vjeç, shpalli fejesën e tij me Nicola Peltz.

Çifti ri kaloi pjesën më të madhe të izolimit nga koronavirusi në Neë York përpara se të fluturonin për në Mbretërinë e Bashkuar për të festuar lajmet e tyre të lumtura me familjen e Brooklyn.