Ajo thotë se familja është bekimi më i madh

Ajo thotë se familja është bekimi më i madh

Beatrix dhe Alban Ramosaj janë mjaft të suksesshëm në karrierën e tyre muzikore.

Çdo herë ata qëndruan pranë njëri-tjetrit në çdo sukses dhe çdo ditë e më shumë e dëshmojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin, shkruan rtv21.tv

Është Beatrix-i ajo që ka postuar një fotografi me të ëmën, Antigona Ramosaj dhe vëllain, Alban Ramosaj, ku po qëndrojnë për vizitë në Francë për të cilët ka një dedikim emocionues.

“Bekimi më i madh është ta kem familjen afër gjithë kohën. Pa ta, jam asgjë. Vërtetë e bekuar. Nuk do të mund të isha më falënderuese”, ka shkruar Beatrix-i sipër fotografisë.

Projekti i fundit i Beatrix Ramosaj është “Pa ndjenjë”, të cilin e ka publikuar para një viti në kanalin e saj zyrtar.

Ndërkaq, Albani projektin e tij të fundit me titull “A thu” e solli në muajin gusht./21Media