Sonte është një reprizë e ndeshjes së pare kundër PSG-së për Barcelonën

Sonte është një reprizë e ndeshjes së pare kundër PSG-së për Barcelonën

Pas një fillimi të fuqishëm në pjesën e dytë, Barcelona u godit për të tretën here, këtë here nga qendër mbrojtësi Giorgio Chiellini, shkruan rtv21.tv.

Edhe pse dukej që aksioni që solli gjuajtjen nga këndi ishte në pozitë jashtë loje, gjuajtja u realizua, dhe topin e Pjanic e dërgoi në gol Chiellini në minutën e 55të.

Ndeshja përfundoi me rezultat 3 me 0 në favor të Juventusit./21Media