Francezi tha se gara nuk e frikëson dhe se do të bëjë me të mirën

Francezi tha se gara nuk e frikëson dhe se do të bëjë me të mirën

Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele insiston që është duke menduar vetëm për të ardhmen e tij në “Camp Nou”. Nuk po mendohet që Dembele do të këtë vend në formacionin e parë pas arritjes së sulmuesit, Antoine Greizmann.

Francezi tha se gara nuk e frikëson dhe se do të bëjë me të mirën.

“Nuk me intereson kush vjen, gara nuk më frikëson, do të luftoj për të pasur sukses”, deklaroi ai.

Sulmuesi gjithashtu tha se do të qëndrojë te Barcelona dhe të bëjë ëndrrën e tij realitet, që është fitorja e Topit të Artë.