Shfaqet në bikini

Shfaqet në bikini

Modelja e mirënjohur britanike, Demi Rose javën e kaluar zbuloi se pas dy vjetësh lidhje u nda nga i dashuri i saj, Dj Chris Martinez. Por, modelja siç duket nuk u mërzit nga ndarja, ajo po e shijon jetën maksimalisht.

Bukuroshja solli fotografi tërheqëse nga pushimet. Ajo pozoi pranë një pishine në Los Angeles, ku shfaq linjat perfekte trupore në bikini ngjyrë rozë, transmeton rtv21.tv

 

Përkundër ndarjes, ajo dhe DJ u zotuan se do ta mbështesin njëri-tjetrin.

Ata e mbajtën lidhjen shumë private./21Media