Edhe pse i vogël në moshë, Leka sot zuri vendin e një deputeteje

Edhe pse i vogël në moshë, Leka sot zuri vendin e një deputeteje

Kuvendi i Kosovës sot pati një mysafir të veçantë. Teksa ishte për vizitë tek nëna në punë, Leka e shfrytëzoi rastin të shoh nga afër sallën ku zhvillohen seancat dhe më këtë rast ka zë vendin e një deputeteje.

Nipi i deputetes së Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra është fotografuar në ulësen e saj.

Fotografinë e ka shpërndarë nëna e tij Valmira, ku ka etiketuar dhe Blertën.

“Ja kena nxon vendin tezës”, është mbishkrimi i fotografisë, të cilën e ka rishpërndarë edhe deputetja./21Media