Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Deputetët: Raporti vjetor i RTK-së – i dobët! (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal, kritikoi raportin vjetor të Radio Televizionit të Kosovës. Pozitë e opozitë e vlerësuan të dobët raportin për vitin e kaluar, duke shtuar se gjendja e transmetuesit publik nuk është e mirë./21Media