Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç angazhimeve në politikë, aktive po qëndron edhe në rrjete sociale, në të cilat numëron ndjekës të shumtë.

Ajo në rrjete sociale po publikon imazhe të llojllojshme nga përditshmëria e saj. Sot, Balje ka postuar një fotografi të bukur, në të cilën shihet e rregulluar si nuse, shkruan rtv21.tv

Në fotografinë e publikuar për 22 mijë e 400 ndjekësit e saj, deputetja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta në instagram./21Media