Një befasi për dhëndrin që shkaktoi shumë të qeshura

Një befasi për dhëndrin që shkaktoi shumë të qeshura

Mijëra çifte në mbarë botën e vulosin dashurinë e tyre duke u martuar, një ceremoni në të cilën betohen për besnikëri derisa vdekja t’i ndajë.

Por teksa një çift po martohej dhëndrit ju bë një befasi tejet  qesharake

Kjo ndodhi në Uashington, Shtetet e Bashkuara, dhe u kap nga kamera e njërit prej dëshmitarëve, përcjell rtv21.tv.

Video u publikua  në YouTube dhe është bërë virale, duke krijuar reagime të ndryshme dhe komente në mesin e mijëra përdoruesve në rrjetet sociale.

Në regjistrim mund të shihni dhëndrin e veshur me kostum, ndërsa është më shpinë të kthyer duke pritur që sinjali të kthehet dhe të shohë të nusen e tij në fustan të bardhë.

Në videon e mëposhtme ju dëgjoni dikë t’i thotë të kthehu ni në llogari. Ata bëjnë numërimin, dhëndri kthehet dhe gjen një surprizë të madhe. Mikun e tij i cili është kumbari i dasmës,  i veshur në fustan të bardhë.

Në atë moment të gjithë fillojnë të qeshin me zë të lartë ./21Media