Policia ka arrestuar të dyshuarin

Policia ka arrestuar të dyshuarin

Një grua ka raportuar dje në polici së është dhunuar nga një person.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në Gjakovë.

“I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Ndërsa sipas policisë viktima do të dërgohet në IML për ekzaminim./21Media