Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Një person ka njoftuar Policinë dje se një femër nën kërcënim dhe pa dëshirën e saj ka kryer marrëdhënie seksuale me një person tjetër.

Rasti ka ndodhur dje në Klinë rreth orës 09:00.

Sipas Policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Policia rastin e ka cilësuar si “Dhunim”./21Media