Dy enra të njohur të skenës, Dhurata Dora dhe Azet edhe njëherë i bashkuan forcat për një projekt të ri. Para dy ditësh ata publikuan këngën “Fajet”, e cila po pritet shumë mirë nga publiku. Vetëm brenda dy ditësh arriti mbi 3 milionë klikime në YouTube.

Suksesit të këngës padyshim që i është gëzuar edhe artistët.

Për tekstin e këngës “Fajet” janë përkujdesur vet Dhurata dhe Azeti, ndërsa për muzikën Jugglerz./21Media