Së shpejti bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur

Së shpejti bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur

Dy artistët e mirënjohur kosovarë, Dhurata Dora dhe Azet duket se kanë finalizuar projektin e tyre të përbashkët.

Si Dhurata ashtu edhe Azeti në Instagram kanë publikuar një fotografi që shihet se është realizuar gjatë videoklipit të këngës. Artistët nuk kanë zbuluar titullin e as datën e publikimit të bashkëpunimit.

”A jeni gati’‘, ka shkruar Dhurata dhe Azeti në gjuhën gjermane.

 

View this post on Instagram

 

Seid ihr ready?

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

 

View this post on Instagram

 

Seid ihr ready? 🌪

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Kujtojmë që, ky është bashkëpunimi i parë mes Dhuratës dhe Azetit. /21Media