Pas suksesit të madh të këngës “Lass Los”, duket se Dhurata Dora dhe Azet edhe njëherë i kanë bashkuar forcat për të sjellë një projekt të ri. Kështu së paku u kuptua nga postimi i Dhuratës në Instagram, ku ajo publikoi sekuenca nga klipi i ri që po xhirohet në Spanjë, e në veturë me të shihet reperi.

“A jeni gati”, shkroi ajo në mbishkrimin e videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Ooooooommmmmggggg 🔥😚 are you readyyyyy🎶💗🌪 🇦🇱🇽🇰

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Bashkëpunimi i parë i tyre grumbulloi mbi 17 milionë klikime në YouTube./21Media