Dhurata Dora dhe Lumi B publikojnë nesër bashkëpunimin e tyre të dytë

Dhurata Dora dhe Lumi B publikojnë nesër bashkëpunimin e tyre të dytë

Ka kohë që është paralajmëruar se Dhurata Dora dhe Lumi B po sjellin një bashkëpunim të ri.

Por, duket se pritjes po i vjen fundi… Dhurata ka paralajmëruar përmes një fotografie se nesër do të publikojë projektin e saj të ri, shkruan rtv21.tv

E njëjta fotografi është publikuar edhe në llogarinë e Lumi B. Kënga pritet të publikohet nesër në ora 14:00./21Media