Tërheqëse dhe e ëmbël Dhuarta Dora është shfaqur në imazhin e fundit të publikuara në Instagram. Në këtë fotografi në sy ka ra edhe pyetja e saj drejtuar fansave.

“A qet kafe najkush?”, ka shkruar Dhurata poshtë imazhit të publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

a qet kafe najkush?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

“Ferrari” titullohet kënga e fundit e Dhuratës, të cilën e ka publikuar në muajin qershor. Ky projekt deri tani në Youtube numëron mbi 20 milionë klikime./21Media