Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka publikuar sot këngën e re të titulluar “Ferrari” të shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin e këngën e ka shkruar Dhurata Dora dhe Tonic & Denk, beatin e ka bërë Djr Beatz, Tonic dhe Bannzz, ndërsa miksimin dhe masterizimin Avaxus.

Kënga “Ferrari” vjen me një klip atraktiv në të cilin këngëtarja shfaqet mjaft tërheqëse./21Media