Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Dhurata Dora arrin që gjithmonë të rrëmbej vëmendje me dukjen e saj.

Tërheqëse dhe e ëmbël Dhuarta është shfaqur edhe në imazhet e fundit të publikuara në Instagram. 27-vjeçarja me stilin e rri të flokëve po duket shumë bukur.

“Ferrari” titullohet kënga e fundit e Dhuratës, të cilën e ka publikuar në muajin qershor. Ky projekt deri tani në Youtube numëron mbi 20 milionë klikime./21Media