Dhurata tejet atraktive

Dhurata tejet atraktive

Këngëtarja simpatike, Dhurata Dora po tregohet aktive edhe në rrjetet sociale duke u munduar të qëndrojë sa më afër ndjekësve të saj.

Së fundmi Dhurata ka postuar një fotografi në Instagram,  ku si gjithnjë duket e ëmbël dhe tejet atraktive.

Ndryshe  “AYO” është kënga e fundit nga Dhurata në bashkëpunim me Dj Geek./21Media