"Nga një lule për secilin nga ju..."

“Nga një lule për secilin nga ju…”

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka arritur 1.5 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Luana ka falënderuar gjithë ndjekësit e saj me një fotografi, ku shihet tufë e madhe me trëndafila.

“1.5 milion. Nga një lule për secilin nga ju që ma mbushni shpirtin plot çdo ditë me dashurinë tuaj..”, ka shkruar Luana krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

1.5 M 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Nga nje lule per secilin nga ju qe ma mbushni shpirtin plot cdo dite me dashurine tuaj.. 💕💕💕

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Pas suksesit të këngës “Sonte” në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi-Dani, Luana ka paralajmëruar se shumë do të vijë me një këngë të re.

 

View this post on Instagram

 

2 milly #Sonte 💕 (link in bio) #soon projekti rradhes..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kënga “Sonte” e cila është publikuar më 4 maj, ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media