Sjellin remiksin e këngës "Hayati"

Sjellin remiksin e këngës “Hayati”

Pas suksesit të këngës “Zemër” të publikuar në muajin prill të vitit të kaluar,  Dhurata Dora dhe Soolking kanë vendosur që përsëri të vijnë në bashkëpunim.

Dhurata përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram ka treguar se do ta lansojnë remiksin e këngës “Hayati” që e solli Soolking në duet me Meron.

 

View this post on Instagram

 

Problemi shume i vogel nese shqipet i kom knej ❤😋 🇦🇱🇦🇱remix @soolkingofficiel #hayati

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Ndryshe, kënga “Zemër” nga Dhurata dhe Soolking ka arritur mbi 420 milionë klikime në Youtube./21Media