Ajo duket bukur në imazhin e fundit

Ajo duket bukur në imazhin e fundit

Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, ajo po tregohet mjaft aktive për fansat e saj të shumtë. Fjala është për këngëtaren e njohur kosovare, Dhurata Ahmetajn, e cila shpesh po publikon pamje për ndjekësit e saj.

Sonte, bukuroshja 26 vjeçare publikoi një fotografi të bukur, në të cilën shihet me fustan të shkurtër, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të zi këngëtarja duket mjaft bukur, në imazhin që publikoi për 334 mijë ndjekësit e saj në instagram.

 

View this post on Instagram

 

@revolve

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është “A Po Vjen”, i publikuar më 31 gusht 2018./21Media