Për Dhurata Lipovicën sot është një ditë shumë e veçantë  

Për Dhurata Lipovicën sot është një ditë shumë e veçantë  

Modelja e njohur dhe shumë e suksesshme, Dhurata Lipovica feston sot ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

E në këtë ditë të veçantë të saj, patjetër që nuk do të mungonte  një urim nga njeriu i saj i zemrës, burri i saj, aktori Fisnik Ademi i cili në Instagram ka postuar një foto të Dhuratës dhe e ka uruar atë me fjalët më të mira.

“Urime ditlindjen zemra jem e jetes. Falemnderit per dashurine qe ma dhuron çdo moment. Te Dua pergjithmone” ka shkruar Fisniku./21Media

Dhurata

SHPËRNDAJE

Facebook
Twitter