Videoja është një përzierje e çiftit me momentet e tyre më të mira së bashku

Videoja është një përzierje e çiftit me momentet e tyre më të mira së bashku

Ditë më parë Beyonce dhe Jay Z festuan nëntë vjetorin e martesës, dhe për të shënuar këtë, Beyonce i  bëri atij një dhurat shumë të vecant. Dicka që Jay Z do ta mbaj mend shumë gjatë. Në këtë video mund të shihni pamjtë të qiftit gjatë festës së  krishtlindjeve, në  pushime, lindja e Blue Ivy e shumë momente tjera të rëndësishmë për qiftin.

Vija muzikore e kësaj video është kënga e Beyonce “Die With You”  e cila ishte transmetuar edhe  më parë, por këtë herë, ashtu sic e patë  videoja është një përzierje e çiftit me momentet e tyre më të mira së bashku.

Kjo video e ngarkuar në profilin e këngëtares në Instgram  mori më shumë se 10 milionë shikime./21Media