Urimi i Dhuratës për 8 Mars

Urimi i Dhuratës për 8 Mars

Këngëtarja e mirënjohur, Dhurata Dora ka rrëmbyer vëmendje me një video që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku shihet pranë nënës së saj.

Dhurata i ka lënë nënës një mbishkrim urimi për 8 Mars Ditën Ndërkombëtare të Gruas, shkruan rtv21.tv

Në video, nëna e Dhuratës duket si një vajzë e re dhe vështirë se mund të dalloni se cila është nëna e cila e bija.

Ndryshe, “Qikat e mia” është projekti i fundit muzikor që Dhurata ka publikuar në dhjetor të vitit 2018. Kënga ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media