Genta e lumtur

Genta e lumtur

Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili është në lidhje me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Lidhjen e dashurisë e ka konfirmuar vet Genta para disa dite ku ka zbuluar  një që ia bëri i dashuri i saj.

Turku duket se është i dashuruar kokë e këmbë në Gentën dhe dhuratat nga ai për Gentën nuk kanë të ndalur.

Genta përmes një postimi në Instagram tregoi se ajo ka pranuat një buqetë me trëndafila.

Sipër kësaj fotografie ajo ka shkruar disa fjalë dashurie. “Unë jam e jotja, e ti je i imi”, është mbishkrimi që Genta e ka lënë mbi fotografinë e publikuar.

35-vjeçarja tashmë ka gjetur dashurinë e jetës dhe po kalon çaste të lumtura me të./21Media