Diana vazhdon të identifikohet me bukurinë e saj

Diana vazhdon të identifikohet me bukurinë e saj

Ish-Miss Kosova dhe modelja e njohur, Diana Avdiu nuk di të ndalur me punën e saj si modele.

Bukuroshja 24 vjeçare si gjithmonë është e kërkuar nga emra të mëdhenj të modës për fotosesione të ndryshme, shkruan rtv21.tv.

Në setin e saj fotografik të realizuar së fundi ajo po shkëlqen me një fustan të zi dhe të ngushtë duke i shfaqur linjat e përkryera trupore./21Media