Ka pak ditë që kur ka publikuar këngën “Njëjtë”, mirëpo diçka e re po vjen nga reperi i njohur Fero.

Në rrjetin social Instagram, Fero ka ndarë ndjekësit një pjesë të këngës së re që e ka punuar.

“A me e publiku këtë, edhe rri te shtëpia, rri në shtëpi…”, ka shkruar Fero krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.  Çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë./21Media