Irkenci nuk di të ndalet

Irkenci nuk di të ndalet

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur, Irkenc Hyka tregohet majft aktiv sa i përket publikimit të projekteve muzikore, shkruan rtv21.tv

Ai  në muajin dhjetor publikoi bashkëpunimin e tij me me Don Phenom të titulluar “A je vetëm”, kurse tani ka paralajmëruar se është duke punuar për një këngë të re e cila sipas tij, do jetë ritimike.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në Instagram. “Ahh Sa keni me kcyyy” është mbishkrimi që këngëtari e ka lënë poshtë fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Ahh Sa keni me kcyyy 🔥🔜🔥

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka) on

  Kujtojmë se, Irkenci e ka përmbyllur një vit shumë të suksesshëm me disa projekte muzikore, si solo ashtu edhe bashkëpunime me emrat e njohur të skenës, Nora Istrefin dhe Mimoza Shkodrën. /21Media