Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ka njoftuar se ka filluar punën për projektin e ri.

Loredana ka publikuar një fotografi në një studio muzikore ku shihet me producentin Miksu, shkruan rtv21.tv

Artistja nuk ka zbuluar detaje tjera në lidhje me këtë projekt.

 

Kënga e fundit i Loredanës titullohet “Geh dein weg”, të cilën e solli në bashkëpunim me me KC Rebell dhe Summer Cem muajin e kaluar. Kjo këngë deri tani ne YouTube ka mbledhur mbi 6 milion klikime. /21Media