Postimi i Kleptos zgjoi kureshtjen e fansave

Postimi i Kleptos zgjoi kureshtjen e fansave

Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil po paralajmëron një projekt të ri muzikor. Reperi Klepto përmes një postimi të bërë sot në Instagram dha sinjal se Unikkatili po vjen me projekt të ri, i cili zgjoi kurreshtjen e fansave të reperit.

“Qka po thuni ju a ju ka mar malli me ni diqka të re”, është shkrimi i reperit krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Qka po thuni ju a ju ka mar malli me ni diqka të re 💯🙌🇦🇱#unikkatil the living legend

A post shared by KLEPTO (@klepto4real) on

Ky postim i tij po pëlqehet nga mijëra persona dhe po merr komente të shumta nga fansat, të cilët me padurim po presin projekt nga Unikkatili.

“Mezi presim”, “Gjithmonë në pritje”, “kur vjen albumi”, shkruan fansat në postimin e Kleptos, shkruan rtv21.tv

“Ça jon” është projekti i fundit i Unikkatilit dhe Kleptos, të cilin e kanë sjellur në korrik të vitit 2018./21Media