Floriani me projekt të ri

Floriani me projekt të ri

Këngëtari i mirënjohur, Florian Beqiri i cili aktualisht ndodhet në Prishtinë duket se ka filluar punën për projektin e tij të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram, sot Floriani ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në studio muzikore, shkruan rtv21.tv

”Hajde zemer” titullohet projekti i fundit i Florianit që e solli në bashkëpunim me Estton. Kënga është publikuar në muajin dhjetor të 2018-së dhe deri më tani numëron mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media