Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri-Labi, ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së tij.

Labi ka thënë se së shpejti në treg do të del një CD me këngë live të kënduara nga ai.

“Ju përshëndes të gjithëve dhe me ato këngë uroj që ta kaloni një vit të ri më të mira, e të mos e kujtoni vitin që lam pas me shumë ditë të vështira!”, ka shkruar Labi në Instagram.

Ndryshe, “Lamtumirë” është projekti i fundit muzikor nga Labinot Tahiri./21Media