Rita nuk zbuloi detaje

Rita nuk zbuloi detaje

Ylli i muzikës, Rita Ora muajt e fundit ishte shumë e angazhuar me koncerte, megjithëkëtë ajo nuk di të ndalet! Tani po sjell diçka të re.

“Po vjen së shpejti”, është mbishkrimi që Rita e la sipër fotos ku shfaqet shumë bukur. Por nuk dha ndonjë detaj se për çka bëhet fjalë.

Projekti i fundit i Rita Orës është “Ritual” dhe numëron mbi 40 milionë klikime./21Media