Korabi dhe Edona vijnë me bashkëpunim

Korabi dhe Edona vijnë me bashkëpunim

Këngëtarët e njohur te estradës, Edona Llalloshi dhe Korab Shaqiri kanë   bashkuar forcat për të sjellur diçka të re. Kjo bëet e ditur nga një postim i Korabit në Instagram. “Me Edonën i bashkuam forcat!!! #commingsoon #diçkapozihet” është përshkrimi që i ka bërë ai fotografisë në të cilën është bashkë me Edonën në studio.

Ndryshe Korabi  edhe më herët për rtv21.tv pat konfirmuar se është duke punuar në një këngë të re e cila do të jetë duet./21Media

Edona Korabi