Emisioni i gatimit “Diçka po zihet” këtë të diel vjen me shumë risi e surpriza.

RTV21 dhe TV21 nesër nga ora 11:00 dhe repriza 20:00 do të sjellë në ekranet e juaja bjeshkët e Deçanit, kulturën dhe punën e banorëve të kësaj ane.

E përveç këtyre ky emision do të sjellë te ju muzikë e atmosferë të ngrohtë./21Media