Atistja Diona Fona është një ndër emrat e njohur dhe mjaft të dashur të showbizit shqiptar. Diona është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të shumta nga përditshmëria, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te këto të fundit, këngëtarja së fundmi publikoi dy imazhe tejet të bukura, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta.

E veshur me ngjyrë të bardhë dhe e rregulluar me mjaft shije, artistja mori vëmendje me pozat e fundit në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Ndryshe, projekti i fundit i Diona Fonës është “Xhani”, i publikuar më 18 tetor 2020, i cili deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë e 400 mijë klikime./21Media